Rr.Dimitrije Tucovic , Ferizaj

Rreth Nesh

Historiku i kompanisë sonë

1

Ndërmarrja Vizioni-S veprimtarinë e vet e ka filluar në vitin 2005 me seli në Ferizaj ku deri më tani ka të përfunduara  IX-të objekte afariste-banesore në Ferizaj dhe III llamella në Gjilan. Në total mbi 500 banesa dhe mbi 60 lokale afariste si dhe parkingjet në bodrume të objekteve.

Vizioni-S është kompani me përvojë të gjatë mbi 15 vjeqare në industrinë e ndërtimit dhe të mirëmbajtjes së tyre sipas një rregulloreje dhe rendit shtëpiak, gjë që e bën lider në qytetin e Ferizajit kështu duke i shtuar bukuri arkitekturore imazhit të këtij qyteti, po ashtu dhe qytetit të Gjilanit.

Projektet tona shtrihen në qytetin e Ferizajt dhe Gjilanit, të gjitha komplekset tona ndërtohen në cilësinë më të lartë dhe të përshtatura sipas standarteve europiane, mbi të gjitha ndërtohen konform lejeve të ndërtimit dhe kritereve të kërkuara.

Cilësia dhe kualiteti në përzgjedhje na dallon nga konkurentët tanë, kujdesi në kohë ka bërë që Vizioni-S të përcaktoj dhe të vendos standarte të reja në tregun kosovar.

…Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet Aenean lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit

Procesi i ndërtimit
1
01
PlanI / projeKTI

02
DIZAJNI

03
NDËRTIMI
0
Objekte
0
Banesa
0
Depo
0
Garazha
Under construction
1
1